Beschrijving
Sloop- en sorteergrijper met HB700 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1600 liter en een sluitkracht van 130 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop- en sorteergrijper met HB700 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1600 liter en een sluitkracht van 130 kN.
| Gewicht | 5040 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 5040 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 45-100 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 4 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 250 l/min |
| Oliedebiet roteren | 60 l/min |
| Schaalbreedte | 1500 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1880 mm |
| Breedte geopende schalen | 3000 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 2200 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1890 mm |
| Inhoud | 1600 l |
| Sluitkracht | 130 kN |
| Draaikrans | Ja |