Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met SB302 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 200 liter en een sluitkracht van 24 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met SB302 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 200 liter en een sluitkracht van 24 kN.
| Gewicht | 400 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 400 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 5-8 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 1 |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 50 l/min |
| Oliedebiet roteren | 12 l/min |
| Schaalbreedte | 700 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 900 mm |
| Breedte geopende schalen | 1500 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1055 mm |
| Breedte gesloten schalen | 890 mm |
| Inhoud | 200 l |
| Sluitkracht | 24 kN |
| Draaikrans | Ja |