Beschrijving
Sloop- en sorteergrijper met HM1500 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1300 liter en een sluitkracht van 90 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop- en sorteergrijper met HM1500 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1300 liter en een sluitkracht van 90 kN.
| Gewicht | 2800 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 2800 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 35-50 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 2 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 200 l/min |
| Oliedebiet roteren | 35 l/min |
| Schaalbreedte | 1500 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1635 mm |
| Breedte geopende schalen | 2450 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1935 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1475 mm |
| Inhoud | 1300 l |
| Sluitkracht | 90 kN |
| Draaikrans | Ja |