Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met HM1000 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 600 liter en een sluitkracht van 46 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met HM1000 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 600 liter en een sluitkracht van 46 kN.
| Gewicht | 960 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 960 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 13-20 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 2 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 120 l/min |
| Oliedebiet roteren | 25 l/min |
| Schaalbreedte | 1000 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1310 mm |
| Breedte geopende schalen | 1950 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1540 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1180 mm |
| Inhoud | 600 l |
| Sluitkracht | 46 kN |
| Draaikrans | Ja |