Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met HM1000 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 400 liter en een sluitkracht van 35 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met HM1000 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 400 liter en een sluitkracht van 35 kN.
| Gewicht | 775 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 775 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 10-16 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 2 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 100 l/min |
| Oliedebiet roteren | 25 l/min |
| Schaalbreedte | 800 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1140 mm |
| Breedte geopende schalen | 1750 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1318 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1070 mm |
| Inhoud | 400 l |
| Sluitkracht | 35 kN |
| Draaikrans | Ja |