Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met SB302-gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 200 liter en een sluitkracht van 24 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met SB302-gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 200 liter en een sluitkracht van 24 kN.
| Gewicht | 450 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 450 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 6-11 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 1 |
| Werkdruk | 320 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 70 l/min |
| Oliedebiet roteren | 15 l/min |
| Schaalbreedte | 700 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 990 mm |
| Breedte geopende schalen | 1550 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1156 mm |
| Breedte gesloten schalen | 885 mm |
| Inhoud | 200 l |
| Sluitkracht | 24 kN |
| Draaikrans | Ja |