
S75-D Sorteergrijper 0,7-1,2 t
Aanvullende informatie
| Gewicht | 75 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 75 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 0,7-1,2 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 1 |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | 170-210 bar |
| Oliedebiet | 15 l/min |
| Oliedebiet roteren | 5 l/min |
| Schaalbreedte | 300 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 595 mm |
| Breedte geopende schalen | 600 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 600 mm |
| Breedte gesloten schalen | 430 mm |
| Inhoud | 30 l |
| Sluitkracht | 6 kN |
| Draaikrans? | Ja |





