Beschrijving
Sloop- en sorteergrijper met HM1500 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1100 liter en een sluitkracht van 90 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop- en sorteergrijper met HM1500 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1100 liter en een sluitkracht van 90 kN.
| Gewicht | 2600 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 2600 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 30-50 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 2 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 200 l/min |
| Oliedebiet roteren | 35 l/min |
| Schaalbreedte | 1360 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1635 mm |
| Breedte geopende schalen | 2250 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1830 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1370 mm |
| Inhoud | 1100 l |
| Sluitkracht | 90 kN |
| Draaikrans | Ja |