Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met SB152-gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 100 liter en een sluitkracht van 20 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met SB152-gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 100 liter en een sluitkracht van 20 kN.
| Gewicht | 240 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 240 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 2,5-5 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 1 |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | 170-210 bar |
| Oliedebiet | 35 l/min |
| Oliedebiet roteren | 10 l/min |
| Schaalbreedte | 500 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 710 mm |
| Breedte geopende schalen | 1160 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 810 mm |
| Breedte gesloten schalen | 785 mm |
| Inhoud | 100 l |
| Sluitkracht | 20 kN |
| Draaikrans | Ja |