Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met HM1000 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 900 liter en een sluitkracht van 80 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met HM1000 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 900 liter en een sluitkracht van 80 kN.
| Gewicht | 1750 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1750 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 23-30 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 2 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 170 l/min |
| Oliedebiet roteren | 35 l/min |
| Schaalbreedte | 1200 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1430 mm |
| Breedte geopende schalen | 2250 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1695 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1340 mm |
| Inhoud | 900 l |
| Sluitkracht | 80 kN |
| Draaikrans | Ja |