Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met HM1500-gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 950 liter en een sluitkracht van 80 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met HM1500-gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 950 liter en een sluitkracht van 80 kN.
| Gewicht | 1800 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1800 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 24-35 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 2 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 170 l/min |
| Oliedebiet roteren | 35 l/min |
| Schaalbreedte | 1200 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1425 mm |
| Breedte geopende schalen | 2400 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1690 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1350 mm |
| Inhoud | 950 l |
| Sluitkracht | 80 kN |
| Draaikrans | Ja |