Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met HM1000 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 800 liter en een sluitkracht van 68 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met HM1000 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 800 liter en een sluitkracht van 68 kN.
| Gewicht | 1415 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1415 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 17-28 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 2 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 160 l/min |
| Oliedebiet roteren | 35 l/min |
| Schaalbreedte | 1200 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1410 mm |
| Breedte geopende schalen | 2100 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1600 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1300 mm |
| Inhoud | 800 l |
| Sluitkracht | 68 kN |
| Draaikrans | Ja |