Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met SB152 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 50 liter en een sluitkracht van 15 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met SB152 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 50 liter en een sluitkracht van 15 kN.
| Gewicht | 140 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 140 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 5-2 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 1 |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | 170-210 bar |
| Oliedebiet | 25 l/min |
| Oliedebiet roteren | 10 l/min |
| Schaalbreedte | 450 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 650 mm |
| Breedte geopende schalen | 800 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 670 mm |
| Breedte gesloten schalen | 545 mm |
| Inhoud | 70 l |
| Sluitkracht | 15 kN |
| Draaikrans | Ja |