Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 50 liter en een sluitkracht van 15 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 50 liter en een sluitkracht van 15 kN.
| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 100 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 5-2 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 25 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 450 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 500 mm |
| Breedte geopende schalen | 800 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 540 mm |
| Breedte gesloten schalen | 545 mm |
| Inhoud | 70 l |
| Sluitkracht | 15 kN |
| Draaikrans | Nee |