Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met SB302 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 150 liter en een sluitkracht van 23 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met SB302 gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 150 liter en een sluitkracht van 23 kN.
| Gewicht | 350 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 350 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 4-6 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 1 |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 40 l/min |
| Oliedebiet roteren | 12 l/min |
| Schaalbreedte | 600 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 880 mm |
| Breedte geopende schalen | 1400 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1010 mm |
| Breedte gesloten schalen | 850 mm |
| Inhoud | 150 l |
| Sluitkracht | 23 kN |
| Draaikrans | Ja |