Beschrijving
Sloop- en sorteergrijper met HB700 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1500 liter en een sluitkracht van 110 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop- en sorteergrijper met HB700 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1500 liter en een sluitkracht van 110 kN.
| Gewicht | 3910 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 3910 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 40-65 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 2 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 250 l/min |
| Oliedebiet roteren | 40 l/min |
| Schaalbreedte | 1500 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1800 mm |
| Breedte geopende schalen | 2850 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 2050 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1755 mm |
| Inhoud | 1500 l |
| Sluitkracht | 110 kN |
| Draaikrans | Ja |