S100-D Sorteergrijper 1-2 t
Aanvullende informatie
| Gewicht | 90 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 90 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 1-2 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | 170-210 bar |
| Oliedebiet | 20 l/min |
| Oliedebiet roteren | 5 l/min |
| Schaalbreedte | 350 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 610 mm |
| Breedte geopende schalen | 770 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 670 mm |
| Breedte gesloten schalen | 500 mm |
| Inhoud | 40 l |
| Sluitkracht | 7 kN |
| Draaikrans? | Nee |






