Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 400 liter en een sluitkracht van 35 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 400 liter en een sluitkracht van 35 kN.
| Gewicht | 600 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 600 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 10-16 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 100 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 800 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 775 mm |
| Breedte geopende schalen | 1750 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 950 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1070 mm |
| Inhoud | 400 l |
| Sluitkracht | 35 kN |
| Draaikrans | Nee |