Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met MB750-gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 500 liter en een sluitkracht van 46 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met MB750-gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 500 liter en een sluitkracht van 46 kN.
| Gewicht | 600 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 600 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 7-12 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 1 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-210 bar |
| Oliedebiet | 90 l/min |
| Oliedebiet roteren | 15 l/min |
| Schaalbreedte | 600 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1050 mm |
| Breedte geopende schalen | 1700 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1235 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1055 mm |
| Inhoud | 300 l |
| Sluitkracht | 30 kN |
| Draaikrans | Ja |