Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 150 liter en een sluitkracht van 23 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 150 liter en een sluitkracht van 23 kN.
| Gewicht | 280 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 280 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 4-6 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 40 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 600 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 675 mm |
| Breedte geopende schalen | 1400 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 840 mm |
| Breedte gesloten schalen | 850 mm |
| Inhoud | 150 l |
| Sluitkracht | 23 kN |
| Draaikrans | Nee |