Beschrijving
Sloop- en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1300 liter en een sluitkracht van 90 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop- en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1300 liter en een sluitkracht van 90 kN.
| Gewicht | 2100 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 2100 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 35-50 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 200 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 1500 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1210 mm |
| Breedte geopende schalen | 2450 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1485 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1475 mm |
| Inhoud | 1300 l |
| Sluitkracht | 90 kN |
| Draaikrans | Nee |