Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1100 liter en een sluitkracht van 90 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 1100 liter en een sluitkracht van 90 kN.
| Gewicht | 2100 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 2100 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 30-50 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 200 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 1360 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1270 mm |
| Breedte geopende schalen | 2250 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1380 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1370 mm |
| Inhoud | 1100 l |
| Sluitkracht | 90 kN |
| Draaikrans | Nee |