Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 100 liter en een sluitkracht van 20 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 100 liter en een sluitkracht van 20 kN.
| Gewicht | 200 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 200 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 2,5-4 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 35 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 500 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 595 mm |
| Breedte geopende schalen | 1160 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 695 mm |
| Breedte gesloten schalen | 785 mm |
| Inhoud | 100 l |
| Sluitkracht | 20 kN |
| Draaikrans | Nee |