Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 750 liter en een sluitkracht van 55 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 750 liter en een sluitkracht van 55 kN.
| Gewicht | 1025 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1025 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 16-25 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 150 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 900 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1040 mm |
| Breedte geopende schalen | 2100 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1230 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1300 mm |
| Inhoud | 750 l |
| Sluitkracht | 55 kN |
| Draaikrans | Nee |