Technische data
| snijdiepte | 190 mm |
| Zaagblad ø (max.) | 500 mm |
| Zaagbladhouder | 25,4 mm |
| watertank | 25 liter |
| rij motor | Honda GX390 |
| Motorvermogen (bruto-netto) | 13 pk/9,5 kW (11,8 pk/8,7 kW) |
| Snelheidssnijas | 2.100 tpm |
| voer | Elektrisch |
| Instelling van de snijdiepte | Traploos regelbaar door middel van een handslinger |
| Afmetingen (LxBxH) | 1200×630×1010mm |
| Gewicht | 137 kg |
Accessoires
voor geschikte diamantdoorslijpschijven voor asfalt en beton vindt u in onze diamantgereedschapscatalogus













