Technische data
| snijdiepte | 165 mm |
| Zaagblad ø (max.) | 450 mm |
| Zaagbladhouder | 25,4 mm |
| watertank | 25 liter |
| rij motor | KOHLER CH440 |
| Motorvermogen (bruto-netto) | 14 pk/10,5 kW (12,7 pk/9,4 kW) |
| Snelheidssnijas | 2.300 tpm |
| voer | Handmatig |
| Instelling van de snijdiepte | Traploos regelbaar via handwiel |
| Krachtoverbrenging | V-riem |
| trillingen | 2,2 m/s2 |
| Afmetingen (LxBxH) | 1210×630×1165mm |
| Gewicht | 112 kg |
Accessoires
voor geschikte diamantdoorslijpschijven voor asfalt en beton vindt u in onze diamantgereedschapscatalogus













