Technische data
| snijdiepte | 165 mm |
| Zaagblad ø (max.) | 450 mm |
| Zaagbladhouder | 25,4 mm |
| watertank | 25 liter |
| rij motor | Honda GX390 |
| Motorvermogen (bruto-netto) | 13 pk/9,5 kW (11,8 pk/8,7 kW) |
| Snelheidssnijas | 2.300 tpm |
| voer | Handmatig |
| Instelling van de snijdiepte | Traploos regelbaar via handwiel |
| Krachtoverbrenging | V-riem set |
| trillingen | 4,5 m/s2 |
| Afmetingen (LxBxH) | 1220×491×1160mm |
| Gewicht | 110 kg |
Accessoires
voor geschikte diamantdoorslijpschijven voor asfalt en beton vindt u in onze diamantgereedschapscatalogus













