Technische data
| snijdiepte | 120 mm |
| Zaagblad ø | (max.) 350 mm |
| Zaagbladhouder | 25,4 mm |
| watertank | 25 liter |
| Rij motor: | Honda GX200 |
| Motorvermogen (bruto-netto) | 6,5 pk/4,8 kW (5,5 pk/4,1 kW) |
| Snelheidssnijas | 2.730 tpm |
| voer | Handmatig |
| Instelling van de snijdiepte | Traploos regelbaar via handwiel |
| Krachtoverbrenging | V-riem |
| Trillingen: | 4,5 m/s2 |
| Dimensies | (LxBxH) 650×450×1000 mm |
| Gewicht | 77 kg |
Accessoires
voor geschikte diamantdoorslijpschijven voor asfalt en beton vindt u in onze diamantgereedschapscatalogus












