Technische data
| motor | Driefasige motor 400 V 50 Hz, 16 A, IP 54 |
| Prestatie | 7,5 kW (10 pk) |
| Maximale zaagdiepte | 420 mm |
| Snijschijf Ø | 1000 mm |
| boren | 60 mm |
| snijlengte | 600 mm |
| Snelheidssnijas | 990 tpm |
| Versteksnede optioneel | Nee |
| voer | Beweeg de snijkop met behulp van een handwiel dat aan de zijkant is bevestigd |
| waterpomp | Elektrisch |
| Flens Ø | 160 mm |
| Transportwielen | Ja |
| Stekkentafel (LxB) | 610 × 840 mm |
| Afmetingen (LxBxH) | 2000×1100×1550mm |
| Gewicht | 280 kg |












