Brugkop – tegelsnijmachine in professioneel aluminium design! Nauwkeurig snijden – eenvoudig transport – krachtig
TS250A Tafelzaag
Beschrijving
TS250A, mes Ø250mm zaaglengte 1300mm
- Versteksneden tot 45° mogelijk door draaien van de snijkop (Jolly)
- Afneembare waterbak, gemakkelijk schoon te maken
- Opvouwbare poten
- Elektrische waterpomp met snelwisselkoppeling
- Afneembare steuntafel, waardoor deze gemakkelijk schoon te maken is
- Hoek stop
- Gereedschapsloze vergrendeling van de snijkop, veilig transport
- Transporthandvatten en wielen voor gemakkelijk verplaatsen en laden
- Kogelgelagerde en neerlaatbare snijkop
- Met lasergesneden display
Technische data
| motor | Elektromotor, 230V 50Hz, IP54 |
| Prestatie | 1,3 kW |
| Maximale zaagdiepte | 50 mm |
| Snijschijf Ø | 250 mm |
| Boring m | 25,4 mm |
| snijlengte | 1200 mm (1300 mm) |
| Snelheidssnijas | 2.800 tpm |
| verstek gesneden | Ja |
| voer | Handvoeding |
| waterpomp | S2, 230V, 50Hz, 55W |
| Flens Ø | 60 mm |
| Transportwielen | Ja |
| Stekkentafel (LxB) | 1300 × 490 mm |
| Afmetingen (LxBxH) | 1640×540×1299mm |
| Gewicht | 72 kg |















