Technische data
| motor | Elektromotor, 230V, 50Hz, IP54 |
| Prestatie | 2,2 kW |
| Maximale zaagdiepte | 110 mm |
| Snijschijf Ø | 350 mm |
| boren | 25,4 mm |
| snijlengte | 560 mm |
| Snelheidssnijas | 2800 tpm |
| Versteksnede optioneel | Accessoires |
| voer | Handvoeding |
| waterpomp | S2, 230V, 50Hz, 50Watt |
| Flens Ø | 90 mm |
| Transportwielen | Ja |
| Stekkentafel (LxB) | 400×400mm |
| Afmetingen (LxBxH) | 960×670×1250mm |
| Gewicht | 56 kg |










