Technische data
| motor | Driefasige stroom 400 V, 50 Hz, 16 A, IP 54 |
| Prestatie | 5,5 kW (7,5 pk) |
| Maximale zaagdiepte | 260 mm |
| Snijschijf Ø | 650 mm |
| boren | 60 mm |
| snijlengte | 500 mm |
| Snelheidssnijas | 1020 min-1 |
| Versteksnede optioneel | Nee |
| voer | Roltafel / handinvoer |
| waterpomp | Elektrisch |
| Flens Ø | 120 mm |
| Transportwielen | Ja |
| Stekkentafel (LxB) | 610 × 670 mm |
| Afmetingen (LxBxH) | 1600×800×1500mm |
| Gewicht | 230 kg |












