Technische data
| motor | Elektromotor, 230V, 50Hz, IP54 |
| Prestatie | 2,2 kW |
| Maximale zaagdiepte | 137 mm |
| Snijschijf Ø | 400 mm |
| boren | 25,4 mm |
| snijlengte | 800 mm |
| Snelheidssnijas | 2800 tpm |
| verstek gesneden | Ja |
| voer | Handvoeding |
| waterpomp | S2, 230V, 50Hz, 55Watt |
| Flens Ø | 90 mm |
| Transportwielen | Ja |
| Stekkentafel (LxB) | 560×560mm |
| Afmetingen (LxBxH) | 1.390×750×1.330 mm |
| Gewicht | 79 kg |












