Beschrijving
Sloop- en sorteergrijper met HB7000 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 3600 liter en een sluitkracht van 150 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop- en sorteergrijper met HB7000 gatenpatroon. Een echte krachtpatser met een inhoud van 3600 liter en een sluitkracht van 150 kN.
| Gewicht | 7250 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 7250 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 70-120 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 4 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-250 bar |
| Oliedebiet | 320 l/min |
| Oliedebiet roteren | 70 l/min |
| Schaalbreedte | 1800 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 2250 mm |
| Breedte geopende schalen | 3800 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 2500 mm |
| Breedte gesloten schalen | 2400 mm |
| Inhoud | 3600 l |
| Sluitkracht | 150 kN |
| Draaikrans | Ja |