Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 500 liter en een sluitkracht van 46 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 500 liter en een sluitkracht van 46 kN.
| Gewicht | 500 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 500 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 7-12 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 90 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 600 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 745 mm |
| Breedte geopende schalen | 1700 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 925 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1055 mm |
| Inhoud | 300 l |
| Sluitkracht | 30 kN |
| Draaikrans | Nee |