Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 200 liter en een sluitkracht van 24 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 200 liter en een sluitkracht van 24 kN.
| Gewicht | 300 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 300 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 6-11 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 50 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 700 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 710 mm |
| Breedte geopende schalen | 1550 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 875 mm |
| Breedte gesloten schalen | 885 mm |
| Inhoud | 200 l |
| Sluitkracht | 24 kN |
| Draaikrans | Nee |