Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 900 liter en een sluitkracht van 80 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met ZD-gatenpatroon zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 900 liter en een sluitkracht van 80 kN.
| Gewicht | 1500 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1500 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 25-38 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 180 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 1200 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1020 mm |
| Breedte geopende schalen | 2250 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1270 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1340 mm |
| Inhoud | 900 l |
| Sluitkracht | 80 kN |
| Draaikrans | Nee |