Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 850 liter en een sluitkracht van 68 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 850 liter en een sluitkracht van 68 kN.
| Gewicht | 1220 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1220 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 20-28 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 170 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 1200 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1040 mm |
| Breedte geopende schalen | 2100 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1240 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1300 mm |
| Inhoud | 850 l |
| Sluitkracht | 68 kN |
| Draaikrans | Nee |