Beschrijving
Sloop- en sorteergrijper met standaard gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 6700 liter en een sluitkracht van 230 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop- en sorteergrijper met standaard gatenpatroon en draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 6700 liter en een sluitkracht van 230 kN.
| Gewicht | 13000 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 13000 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 100-200 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | 4 |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | 190-250 bar |
| Oliedebiet roteren | 100 l/min |
| Schaalbreedte | 1800 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 2440 mm |
| Breedte geopende schalen | 4400 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 2725 mm |
| Breedte gesloten schalen | 2700 mm |
| Inhoud | 4600 l |
| Sluitkracht | 180 kN |
| Draaikrans | Ja |