Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 700 liter en een sluitkracht van 46 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 700 liter en een sluitkracht van 46 kN.
| Gewicht | 780 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 780 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 16-20 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 120 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 1000 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 900 mm |
| Breedte geopende schalen | 1950 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1100 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1180 mm |
| Inhoud | 700 l |
| Sluitkracht | 46 kN |
| Draaikrans | Nee |