Technische data
| motor | Elektromotor, 230V, 50Hz, IP54 |
| Prestatie | 2,2 kW / P1 (3 pk) |
| Maximale snijdiepte: | 137 mm |
| Snijschijf Ø | 400 mm |
| boren | 25,4 mm |
| snijlengte | 700 mm |
| Snelheidssnijas | 2800 tpm |
| verstek gesneden | Ja |
| voer | Handvoeding |
| waterpomp | S2, 230V, 50Hz, 55Watt |
| Flens Ø | 90 mm |
| Transportwielen | Ja |
| Stekkentafel (LxB) | 600×530mm |
| Afmetingen (LxBxH) | 1100×720×1290mm |
| Gewicht | 70 kg |
Technische gegevens voor de droogsnijset
- Droogsnijset, bestaande uit een opzettafel, zuigbuis, bladbeschermingszuiging, cycloonfilter DS20, stofzak
- Industriële stofzuiger, 2,3kW, 2 motoren 1,15kW, luchtvolume 360m³/uur, 250 mbar
- Premium diamantdoorslijpschijf Ø400 mm













