Technische data
| nominale spanning | 230 V, 50-60 Hz |
| Prestatie | 2,3 kW |
| Nominale snelheid | 4.300 tpm |
| stationair toerental | 7.500 tpm |
| Zaagblad-Ø (max.) | 150 mm |
| Houder voor snijschijf | 22,23 mm |
| Maximale zaagdiepte | 45 mm |
| Maximale snijbreedte | 46 mm |
| Gewicht | 5,8 kg |
Passende diamantdoorslijpschijven (DTS30) vindt u in onze diamantgereedschapscatalogus








