| motor | FBS16 |
| Spanning | 230 V, 50-60 Hz |
| Prestatie | 2,2 kW |
| aantal revoluties | 1.100 tpm |
| Boorgebied droog | Ø 82-162 mm uit de vrije hand in metselwerk |
| max. Ø 202 mm | |
| Beat frequentie | 22.000(p/min) |
| Booraansluiting | 1 1/4″ UNC |
| Gewicht | 6,7 kg |
FBS16
Beschrijving
GÖLZ FBS16 – Krachtige kernboormachine met schakelbare zachte slag. Uit de vrije hand of met boorstatief te bedienen, ook in gewapend beton.
_______
• 2.200 Watt motorvermogen
• Stofvrij boren en effectieve afzuiging tot in de segmenten
• Duurzame metalen aandrijving
• Softstart
• Overbelastingsuitschakeling en LED- display
• 6,7 kg licht
• Stofrotor reeds op de boorspindel gemonteerd
• Kernboren tot Ø 162 mm











