Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en without draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 950 liter en een sluitkracht van 80 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en without draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 950 liter en een sluitkracht van 80 kN.
| Gewicht | 1450 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1450 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 24-35 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 350 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 170 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 1200 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 1250 mm |
| Breedte geopende schalen | 2400 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 1260 mm |
| Breedte gesloten schalen | 1350 mm |
| Inhoud | 950 l |
| Sluitkracht | 80 kN |
| Draaikrans | Nee |