Beschrijving
Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 40 liter en een sluitkracht van 0,7 kN.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring

Sloop-en sorteergrijper met ZD gatenpatroon en zonder draaikrans. Een echte krachtpatser met een inhoud van 40 liter en een sluitkracht van 0,7 kN.
| Gewicht | 65 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 65 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 1-2 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal draaimotoren | n.v.t. |
| Werkdruk | 300 bar |
| Werkdruk roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Oliedebiet | 20 l/min |
| Oliedebiet roteren | N.v.t. – Grijper zonder draaikrans |
| Schaalbreedte | 350 mm |
| Hoogte geopend incl. kop | 450 mm |
| Breedte geopende schalen | 800 mm |
| Hoogte gesloten incl. kop | 540 mm |
| Breedte gesloten schalen | 545 mm |
| Inhoud | 40 l |
| Sluitkracht | 7 kN |
| Draaikrans | Nee |