| motor | FBS10 |
| Spanning | 230 V, 50-60 Hz |
| Prestatie | 1,8 kW |
| aantal revoluties | 2.050 tpm |
| Boorgebied droog | Ø 68/82/112 mm uit de vrije hand in metselwerk |
| Beat frequentie | 41.000(p/min) |
| Booraansluiting | M18 |
| Gewicht | 5,9 kg |
FBS10
Beschrijving
Sterk blik met schakelbare zachte slag. De beste oplossing voor elektrische installaties.
_______
• 1.800 Watt motorvermogen
• De schakelbare zachte hamer vereenvoudigt het zinken, zelfs in harde materialen
en belast tegelijkertijd de boorsegmenten niet
• 41.000 zachte hamerslagen per minuut
• 5,9 kg licht
• Kan zinken tot Ø 112 mm











