Beschrijving
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
| Gewicht | 750 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 750 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 10-17 |
| Diameter beitel | 100 mm |
| Max. hydr. inputvermogen | 34 kW |
| Oliedebiet | 16-35 l/min |
| Werkdruk | 80-120 bar |
| Slagfrequentie | 370-840 bpm |
| Geluidsniveau | 117 dB(A) |
| Hoogte hamer (A) | 1.320 mm |
| Hoogte tool (B) | 510 mm |