Beschrijving
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
| Gewicht | 1650 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1650 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 19-32 |
| Diameter beitel | 140 mm |
| Max. hydr. inputvermogen | 51 kW |
| Werkdruk | 130-170 bar |
| Slagfrequentie | 320-640 bpm |
| Geluidsniveau | 121 dB(A) |
| Hoogte hamer (A) | 1.573 mm |
| Hoogte tool (B) | 670 mm |