Beschrijving
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
| Gewicht | 1500 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1500 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 17-29 |
| Diameter beitel | 135 mm |
| Max. hydr. inputvermogen | 46 kW |
| Werkdruk | 120-155 bar |
| Slagfrequentie | 330-680 bpm |
| Geluidsniveau | 123 dB(A) |
| Hoogte hamer (A) | 1.550 mm |
| Hoogte tool (B) | 635 mm |