Beschrijving
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
Passie voor techniek Eerlijk advies Jarenlange ervaring
De MB serie sloophamers van Epiroc zijn efficiënt en veelzijdig. De MB-sloophamers zijn perfect voor het slopen van beton en asfalt, secondair slopen en het uitgraven van rotsen op bouwplaatsen.
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 1000 |
| Graafmachine gewicht (ton) | 12-21 |
| Diameter beitel | 110 mm |
| Max. hydr. inputvermogen | 39 kW |
| Werkdruk | 85-130 bar |
| Slagfrequentie | 350-750 bpm |
| Geluidsniveau | 120 dB(A) |
| Hoogte hamer (A) | 1.458 mm |
| Hoogte tool (B) | 570 mm |